CA Global Travel Services, s.r.o.

Název
Název

O nás

 

Kontakt:

Tefefon: +420 739 506 739

E-mail: info@global-travels.cz

Web: www.global-travels.cz

 

Naše cestovní agentura zahájila svoji činnost v r. 1972 ve Stockholmu, Švédsko, kde organizovala především zájezdy po Evropě, do Severní Afriky a Turecka.

Od r. 1982 pak působila ve Vancouveru, B.C., Kanada, kde organizovala zájezdy jak po Severní, Střední a Jižní Americe, tak i do Evropy, Asie a Austrálie.

V ČR byla pod názvem Alfa-Omega Travel Services registrována od r. 1992. Pod názvem Global Travel Services, s.r.o., působíme od r. 2011.

V současné době máme v naší databázi přes 250 českých a německých cestovních kanceláří. Díky našim objemům Vám s nimi můžeme zajistit pohodovou dovolenou za stejné nebo ješte nižší ceny, než Vám ony sami mohou nabídnout při přímém prodeji.

Též Vám můžeme nabídnout ubytování ve více než 234.000 hotelech a pensionech a ve více než 15.000 apartmánech po celém světě.

Globální pronájem auta Vám můžeme zařídit u všech největších pronajímatelů automobilů, a letenky jak u nízkonákladových společností, tak i u všech hlavních regulérních aerolinek.

Díky našim mnohaletým mezinárodním zkušenostem a našemu rozsáhlému sortimentu Vám dokážeme zajistit ty nejatraktivnější destinace, nejvýhodnější cestovní podmínky a nejnižší ceny.

U nás nejenže nezaplatíte ani o korunu víc, než byste zaplatili přímo cestovní kanceláři, ale díky našemu propracovanému slevovému bonus-systému ještě ušetříte.

Pokud požadujete více informací, klikněte ZDE.

Pamatujte: Příležitost stojí nejvíc, když je promarněná.